Misakonline

Ahidlerin En Güzeli

Adilesebilme potansiyeli

Tartışmalı yazılar içeren konular kısmen yahut tamamen, yönetimce incelenmek üzere bu bölüme taşnır.

Adilesebilme potansiyeli

İleti Aydin Avci » 18:48 04-Kasım-2008

Baba rumuzlu Aydin, bilinmenin faydalari demisken.. ne dersin, siz de artik bu vesileyle islami kamuoyunda azicik daha ama artik icyuzunuzle biliniyorsunuz, ne dersin, bilinmek gercekten de faydali degil mi
Galiba Ebu Huzeyfe'nin "mutlu son" diye baslik atarak zil calip oynadigi bu mesaj Misakonline icin "yeni bir baslangic" oldu... Burasi Halidiye'nin aksine iletisim kurulabilir bir ortam olabilir ama ornegin Ebu Huzeyfe'nin linklerde delilleriyle goruldugu gibi adilige basvurabilme potansiyeli onlardan daha fazla...
Buraya yazdigim mesajlari silebilir, tekrar banlayabilirsiniz. Peki icyuzunuzu linkleriyle ortaya koyan mesajlari bnasina yollamama ve bunlari da o.m. olarak 20-30 veya daha fazla uyenize yollamama nasil engel olacaksiniz?
Nasil bir his Ebu Huzeyfe ve baba? Tevessul ettiginiz adiliklerin delilleriyle ortaya konmasi? Bu yonuyle aslinda iyi ki de onemsiz ve marjinalsiniz yoksa sizin tevessul ettiklerinize tevessul edebilenlere ugrasmak Halidiye'yle ugrasmanin aksine pekala nefsaniyete de kayabilecek bir ugrasi olurdu.. Bilinmeniz gerektigi kadar ve ifsa edilmeniz gerektigi kadar ifsa edildiniz ve edileceksiniz, daha fazlasi manali degil...
-----------------------------------
Asagida Misakonline hakkinda basina gonderilen yaziyi bulacaksiniz. Hic bosuna Halidiye'cileri elestirmeyin, ekip onlari kapattiran ekibin ayni ama yazildigi gibi siz kucuk ve onemsiz bir forum oldugunuzdan ve isminiz oyle yuce bir isim de olmadigindan sizin hakkinizda bir kampanya yapilmayacak.. Ancak ne derece cirkin bir ortam oldugu ve Ebu Huzeyfe ve baba'nin da nasil cirkinlesebildigi gorulsun istiyorum.
Nasreddin Hoca, diger konulardaki sacmaliklarini gectim de Eygi hakkindaki hakaretlerini nasil oluyor da inkar ediyorsun, linkteki yazilarini da mi okumadim, iyi misin?
Ebu Huzeyfe sizin adi bir insan oldugunuzu dusunuyorum, cunku zerre sevmedigim ve kendi sitesini de devredilmesini saglandigi Ibn Abidin'in karisindan ders almasinda ayip olan ne var, yoksa sizin halidiye'de arapca ve tefsir hatalariniz bulundu da ona mi kizdiniz.. Yazik..
Onemsizliginizle kaliniz..
Aydin Avci
Banlandı
Banlandı

Re: Adilesebilme potansiyeli

İleti baba » 18:57 04-Kasım-2008

Aydin Avci yazdı:Baba rumuzlu Aydin, bilinmenin faydalari demisken.. ne dersin, siz de artik bu vesileyle islami kamuoyunda azicik daha ama artik icyuzunuzle biliniyorsunuz, ne dersin, bilinmek gercekten de faydali degil mi
Galiba Ebu Huzeyfe'nin "mutlu son" diye baslik atarak zil calip oynadigi bu mesaj Misakonline icin "yeni bir baslangic" oldu... Burasi Halidiye'nin aksine iletisim kurulabilir bir ortam olabilir ama ornegin Ebu Huzeyfe'nin linklerde delilleriyle goruldugu gibi adilige basvurabilme potansiyeli onlardan daha fazla...
Buraya yazdigim mesajlari silebilir, tekrar banlayabilirsiniz. Peki icyuzunuzu linkleriyle ortaya koyan mesajlari bnasina yollamama ve bunlari da o.m. olarak 20-30 veya daha fazla uyenize yollamama nasil engel olacaksiniz?
Nasil bir his Ebu Huzeyfe ve baba? Tevessul ettiginiz adiliklerin delilleriyle ortaya konmasi? Bu yonuyle aslinda iyi ki de onemsiz ve marjinalsiniz yoksa sizin tevessul ettiklerinize tevessul edebilenlere ugrasmak Halidiye'yle ugrasmanin aksine pekala nefsaniyete de kayabilecek bir ugrasi olurdu.. Bilinmeniz gerektigi kadar ve ifsa edilmeniz gerektigi kadar ifsa edildiniz ve edileceksiniz, daha fazlasi manali degil...
-----------------------------------
Asagida Misakonline hakkinda basina gonderilen yaziyi bulacaksiniz. Hic bosuna Halidiye'cileri elestirmeyin, ekip onlari kapattiran ekibin ayni ama yazildigi gibi siz kucuk ve onemsiz bir forum oldugunuzdan ve isminiz oyle yuce bir isim de olmadigindan sizin hakkinizda bir kampanya yapilmayacak.. Ancak ne derece cirkin bir ortam oldugu ve Ebu Huzeyfe ve baba'nin da nasil cirkinlesebildigi gorulsun istiyorum.
Nasreddin Hoca, diger konulardaki sacmaliklarini gectim de Eygi hakkindaki hakaretlerini nasil oluyor da inkar ediyorsun, linkteki yazilarini da mi okumadim, iyi misin?
Ebu Huzeyfe sizin adi bir insan oldugunuzu dusunuyorum, cunku zerre sevmedigim ve kendi sitesini de devredilmesini saglandigi Ibn Abidin'in karisindan ders almasinda ayip olan ne var, yoksa sizin halidiye'de arapca ve tefsir hatalariniz bulundu da ona mi kizdiniz.. Yazik..
Onemsizliginizle kaliniz..

Attığınız başlık,ne ölçüde bir potansiyele sahip olduğunuzu gösteriyor.

Potansiyelinizi açığa vurduğunuz yazınızı kopyaladım ki,yazınızı bir başka arkadaşımız silerse,namınızla birlikte burada yaşayasın ve potansiyelinizi anlınızda görmek isteyen bir kardeşimiz olursa,buradan görsün.

Bütün potansiyelinizi göstermediğinizi biliyorum.Ha gayret...

Herkeslere selamlar.
Gittiğinde eksikliğin bilinsin!

.........

http://www.blogcu.com/temkur
Kullanıcı avatarı
baba
Misakonline Yönetim Kurulu

İleti Ebu Huzeyfe » 19:04 04-Kasım-2008

Allah acil sifalar versin!
Resim HAYAT; İMAN VE CİHAD!
ResimResim
Resim
Kullanıcı avatarı
Ebu Huzeyfe

İleti yselim » 22:59 04-Kasım-2008

Ebu Huzeyfe yazdı:Allah acil sifalar versin!

amin abi gerçekten Rabbim hayırlı acil şifalar versin

sanki forumlarını biz kapatmışız gibi gelip burada hem genele ve hemde ö.m yoluyla rahatsız ediyorlar.

ne diyelim Rabbim alerjilerine şifalar versin.
YES ALLAH NO PROBLEM
Kullanıcı avatarı
yselim
Editor
Editor

İleti baba » 09:56 05-Kasım-2008

Forumumuz gerçekten marjinal mi?

İhvanforum'un en aktif olduğu günlerde,aynı başlıkları hem orada hem de burada açtım ve tıklanma sayılarını izledim.Buradaki tıklanma sayısının oradan fazla olduğunu gördüm.

"alevileriz.biz" sitesinin sözde yüzbinlerce üyesi var..Ama,orasının dahi konu başına tıklanma sayısı ile neredeyse eşit durumdayız.

Halidiye'yi de bir süre izledim.Girenler-çıkanlar bakımından sayı fazlalığı var.Ama,konu ve konuların takip edilirliği bir kaç kişi ve tıklama sınırlı idi.

Konu fazlalığı konusuna gelelim.

Aynı içerikli yüzlerce başlık...Adı geçen bütün forumlar için söylüyorum...Aynı içerikte yüzlerce başlık olması,ziyaretçilerin,forumu hiç izlemediklerini gösteriyor.Eğer,izlemiş olsalar,aynı konuda bir başka başlığı açmazlar..geçen başlıkla yetinir veya oraya ilaveler yaparlardı.Demekki,izlemiyorlar...Başkaları da onları izlemiyor...Bir "mensubiyet" ve "asabiyet" ile takılıyorlar ve görünüp-çekip gidiyorlar.

Halbuki...Bizim forum..Biz hiç gelmesek de takip edilirliğini gösteriyor...Hiç bir konu eskimiyor.Hiç bir başlık izlenme bakımından devre-dışı kalmıyor.

Forumumuzda,"başka"larının sebebiyet verdiği zaruri bir kaç resim ve içerik dışında,bizi utandıracak hiç bir şey yok...Elhamdülillah....

Herkeslere selamlar.
Gittiğinde eksikliğin bilinsin!

.........

http://www.blogcu.com/temkur
Kullanıcı avatarı
baba

Bekleme Odası

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir